3 varianten
op basis van materiaal
Wip incl. wipdempers
SKUJGP.424.502
ProductcategorieWippen
ProductlijnBasic Play
€ 1.174
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,6 x 0,3 x 0,8 m |
| Valzone | 4,6 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 2,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 35 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 0,5 x 0,2 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.5
Gerecycled kunststof met glijbaan rvsArtikel: BBP.021.7KR€ 6.530 -
4 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
