Hellingklimmer kunststof
€ 569
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,4 x 0,2 x 2,1 m |
| Valzone | 5,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 23 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 0,2 x 0,2 m |
