Zandbak met schuifdeksel
SKUMNP.501.001
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandbak zonder zitjes
ProductlijnBasic Play
€ 7.236
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 4,5 x 2,5 x 0,5 m |
| Valzone | 7,5 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
7 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kasteel
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.360.5KP€ 16.435 -
