4 varianten
op basis van materiaal
Vrijstaande glijbaan Giraffe
SKUMNP.734.001
ProductcategorieGlijbanen
Sub productcategorieVrijstaande glijbaan
ProductlijnBasic Play
€ 2.704
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,8 x 0,7 x 1,5 m |
| Valzone | 5,2 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
Taludglijbaan breed + bordes H1.0
Gerecycled kunststof met glijbaan rvsArtikel: BBP.021.5KR€ 5.175 -
4 varianten op basis van materiaal
