2-Persoons Stawip
€ 3.169
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 0,6 x 1,6 m |
| Valzone | 7,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
