Brug 15m
€ 17.474
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 1,4 m |
| Afmetingen | 14,9 x 5,4 x 1,6 m |
| Valzone | 5,4 x 9,0 m |
| Obstakelvrije zone | 18,7 x 9,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
