Pendelwip Solo zwarte coating
€ 6.498
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen, Slingeren, Wippen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,0 x 0,8 x 3,1 m |
| Valzone | 7,8 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 1400 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 2,0 x 0,2 m |
