Enkele schommel H2.5
€ 1.768
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,7 x 2,8 m |
| Valzone | 1,8 x 7,2 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 8,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
