2 varianten
op basis van materiaal
Duikel trio H1.50-1.10-1.10
€ 1.130
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,9 x 0,6 x 1,6 m |
| Valzone | 3,9 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 3,9 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
