2 varianten
op basis van materiaal
Klimzeshoek
€ 9.975
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Loungen |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 2,7 x 2,3 x 2,2 m |
| Valzone | 6,5 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
