Klimpiramide net 1,5m
€ 4.268
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel, Kruipen, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,2 x 2,2 x 2,8 m |
| Valzone | 5,2 x 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 5,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
