Peuterzitjes + tafel
€ 1.464
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Zitten |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 1,2 x 1,1 x 0,6 m |
| Valzone | Ø 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 19 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 1,2 m |
