Vrijstaande glijbaan 1.5 - 1.6m
€ 3.668
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,9 x 0,9 x 2,3 m |
| Valzone | 5,4 x 4,1 m |
| Obstakelvrije zone | 5,9 x 4,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
