Vrijstaande glijbaan 1.8 - 1.95m
€ 4.585
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 0,9 x 2,7 m |
| Valzone | 6,7 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,2 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
