Stelt 30 Adventure Play
€ 439
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 1,2 x 0,6 x 0,3 m |
| Valzone | 3,7 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 3,7 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
