Peutertafel
€ 324
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Picknicksets of tafels |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | Ø 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 324
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Picknicksets of tafels |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | Ø 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |