Schoolbord
€ 1.328
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 1,0 x 0,2 x 1,4 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 1,6 x 0,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.328
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 1,0 x 0,2 x 1,4 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 1,6 x 0,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |