Rolstoelwip
€ 13.070
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Wippen |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 4,8 x 1,2 x 0,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 4,1 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 400 kg |
| Grootste onderdeel | 4.8 x 1.2 x 0.7 m |