Vogelnestschommel nest 100 AW H2.5
€ 4.400
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,6 x 1,7 x 3,0 m |
| Valzone | 6,9 x 2,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 2,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 55 kg |
| Grootste onderdeel | 0.2 x 0.2 x 4.0 m |
