Spellenwand 4 op een rij
€ 1.804
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | N,v,t, |
| Afmetingen | 1,2 x 0,3 x 1,4 m |
| Valzone | 4,2 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 76 kg |
| Grootste onderdeel | 0,8 x 1,2 x 0,2 m |
