Enterrek
€ 1.367
Toestelinformatie
| Leeftijd | 8 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,5 x 2,7 m |
| Valzone | 6,5 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,5 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
