Combinatietoestel
€ 6.568
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Draaien, Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,2 x 2,7 x 2,3 m |
| Valzone | 5,8 x 5,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 210 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,5 x 3,0 m |
