Stelt staphoogte 0.5 - 0.7
€ 256
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 0,3 x 0,2 x 2,2 m |
| Valzone | 3,2 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 3,2 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
