Balanceernet
€ 3.087
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 2,0 x 0,6 m |
| Valzone | 5,5 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
