Speelhuis Eifel
€ 4.950
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Speelhuis, Zitten |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 1,4 x 1,4 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,2 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 240 kg |
| Grootste onderdeel | 2,3 x 1,6 x 1,4 m |
