Combinatietoestel
€ 11.599
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5 x 2 x 2 m |
| Valzone | 7,6 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,0 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 195 kg |
| Grootste onderdeel | 1,8 x 1,7 x 3,2 m |
