Balanceerpad
€ 3.735
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Springen, Veren |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 6,1 x 1,0 x 2,3 m |
| Valzone | 9,1 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 106 kg |
| Grootste onderdeel | 1,4 x 0,2 x 3,0 m |
