3 varianten
op basis van materiaal
Klimkubus met opklimnet
€ 7.249
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,6 x 3,3 x 2,3 m |
| Valzone | 7,4 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
