3 varianten
op basis van materiaal
Speelpaneel Toolbord
€ 593
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,9 x 0,3 x 1,2 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | 4,0 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 1,8 m |
