Speelschip Okapi
€ 68.543
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Rollenspel, Speelhuis |
| Valhoogte | 3,0 m |
| Afmetingen | 11,6 x 4,0 x 6,8 m |
| Valzone | 13,7 x 7,3 m |
| Obstakelvrije zone | 14,7 x 7,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 500 kg |
| Grootste onderdeel | 2,0 x 3,0 x 3,5 m |
