Balanceerparcours
€ 10.014
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 19,7 x 4,6 x 2,9 m |
| Valzone | 10,4 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 23,0 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
