Balanceerparcours
€ 6.844
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Loungen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 7,4 x 5,8 x 2,4 m |
| Valzone | 10,0 x 9,0 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 9,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
