Balanstouw 3m
€ 3.179
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 4,8 x 0,7 x 2,8 m |
| Valzone | 8,6 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 3.179
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 4,8 x 0,7 x 2,8 m |
| Valzone | 8,6 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |