2 varianten
op basis van materiaal
Balanceerparcours
€ 6.291
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen, Klimmen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 5,1 x 4,7 x 2,4 m |
| Valzone | 8,3 x 7,5 m |
| Obstakelvrije zone | 8,3 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
