Wiebelbrug 2.5m
SKUPST.105.045
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
ProductlijnAdventure Play
€ 3.595
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,6 x 1,4 x 1,9 m |
| Valzone | 5,7 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
-
