Liaanbrug
€ 2.657
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,1 x 2,4 m |
| Valzone | 6,8 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.657
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 3,9 x 1,1 x 2,4 m |
| Valzone | 6,8 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |