Hellingklimmer 1.5m
€ 1.269
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | <0,6 m |
| Afmetingen | 1,9 x 0,7 x 2,4 m |
| Valzone | 5,3 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
