Combinatietoestel
€ 17.866
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Speelhuis, Zandspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 3,0 x 3,9 m |
| Valzone | 6,8 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,1 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 270 kg |
| Grootste onderdeel | 1,4 x 2,8 x 2,8 m |
