Combinatietoestel
€ 7.974
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Schommelen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,6 x 3,4 x 2,3 m |
| Valzone | 5,9 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 210 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,5 x 3,0 m |
