Zandtoestel Bondi Beach
€ 6.268
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Zandspel, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 2 x 2,4 m |
| Valzone | 4,7 x 5,2 m |
| Obstakelvrije zone | 5,2 x 5,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 1,0 x 0,85 x 1,0 m |
