Combinatietoestel
€ 11.647
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,8 x 2,9 x 2,8 m |
| Valzone | 10,3 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 10,3 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 240 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 1,5 x 1,5 m |
