Klimroute Kilimanjaro
€ 18.950
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Bewegen, Combinatietoestel, Klimmen, Klimtoestel, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,4 x 5,8 x 3,3 m |
| Valzone | 10,1 x 7,3 m |
| Obstakelvrije zone | 10,6 x 9,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Zwaarste onderdeel | 87,1 kg |
|---|---|
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,0 x 0,4 m |
