4 varianten
op basis van materiaal
Klimroute Bekerzwam
€ 14.969
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 5,1 x 3,6 x 2,7 m |
| Valzone | 2,9 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 244 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 2,3 x 1,4 m |
