Duikel duo H1.22-1.02
€ 929
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,1 x 0,1 x 1,3 m |
| Valzone | 4,1 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,1 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 929
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,1 x 0,1 x 1,3 m |
| Valzone | 4,1 x 3,1 m |
| Obstakelvrije zone | 4,1 x 3,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |