2 varianten
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 8.439
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 2,0 x 2,2 m |
| Valzone | 5,1 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
