Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 13.829
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 5,7 x 3,0 x 2,9 m |
| Valzone | 8,2 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 5,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
