Combinatietoestel Vrijbuiter
SKUVRB.060.160
ProductcategorieCombinatietoestellen
ProductlijnVrijbuiter
€ 12.618
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Duikelen, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,1 m |
| Afmetingen | 3,7 x 3,6 x 2,2 m |
| Valzone | 6,2 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten
-
2 varianten op basis van materiaal
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
