Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 20.968
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Slingeren |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 7,7 x 2,6 x 3,9 m |
| Valzone | 10,8 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 10,8 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
