2 varianten
op basis van materiaal
Toestelinformatie
| Leeftijd | 2 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 2,2 x 2,5 m |
| Valzone | 5,0 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
