2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 22.467
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Duikelen, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,9 x 4,4 x 2,9 m |
| Valzone | 9,5 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 10,0 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
